יצירת קשר

  ארגז כלים לחיים

  מפתחות להגשמת חלומות פיננסיים

  קבלת החלטות פיננסיות מושכלות ואחראיות תאפשר לך לפעול ביעילות לשיפור רווחתך הפיננסית ולהימנע מטעויות פיננסיות בעלות השלכות ארוכות טווח.

  ניהול תקציבי - איך לנהל את הכסף שלך?

  ניהול תקציב הוא הצעד הראשון בדרך להתנהלות פיננסית נבונה. תקציב הוא כלי פשוט שמקל עליך לעקוב אחר הכסף שנכנס ויוצא מהכיס שלך ולאזן בין הדברים שאתה חייב לקנות לבין השאיפה לחסוך. בכרטיסיה תוכל לקרוא מהם כללי הברזל בניהול תקציב.

  איך לבחור איזה בנק טוב כדי לנהל את הכסף?

  מומלץ לעשות סקר שוק, כלומר לבדוק מספר בנקים ולבחור את זה שמציע לך את התנאים הטובים ביותר. בכרטיסיה שש המלצות חשובות בבחירת בנק.

  הסודות של מאיישי המשרות

  טיפים לקראת ראיון עבודה

  כשעל כל משרה מתמודדים עשרות אנשים חשוב לדעת איך לשכנע את המראיין שאין מתאים ממך לתפקיד. בכרטיסיה עצות זהב שיסייעו לך בראיון עבודה.

  כלים וטיפים להעצמה אישית

  'לבנות את מגדלי ה- ME'

  "טירוף הוא לעשות את אותם הדברים שוב ושוב ולצפות לתוצאה שונה" (אלברט איינשטיין) בכרטיסיה ' לבנות את מגדלי ה- ME', מוצעים כלים שיסייעו לך בביסוס מסוגלות ותכנון צעדים לעתיד.

  מעגל ההשפעה- סטיבן קובי

  היכן אנו ממקדים את רוב האנרגיה שלנו במעגל ההשפעה או במעגל הדאגה? האם אנו מרוקנים וחסרי אנרגיה או יוזמים ולוקחים אחריות על חיינו? סטיבן קובי טוען כי מעגל ההשפעה הוא מגרש המשחקים שבו מצוי הפתרון להרבה מאוד מהדברים המעיקים עלינו בחיי היומיום. ככל שנשחק ונפעל בתוך מעגל ההשפעה, כך יקטן מעגל הדאגה למינימום. כדי לעשות זאת עלינו להיות פרואקטיביים. בכרטיסיה המלצות, כיצד ניתן להיות פרואקטיביים ולהרחיב את מעגל ההשפעה שלנו.